ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑΙσπανικών για ενήλικες!

ΕΥΚΟΛΑ, ΓΡΗΓΟΡΑ & ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ!

Ιδιαίτερα Μαθήματα Ισπανικών για ενήλικες προσαρμοσμένα στο πρόγραμμα και τις ανάγκες σας!

Ιδιαίτερα Μαθήματα Ισπανικών για Ενήλικες

Ιδιαίτερα Μαθήματα Ισπανικών για ενήλικες

Η Ισπανική είναι η μοναδική που αποτελεί την επίσημη γλώσσα 21 χωρών σε όλο τον κόσμο. Το γεγονός ότι εκφράζει την κουλτούρα διαφορετικών μεταξύ τους χωρών την κάνει ακόμα πιο ενδιαφέρουσα.

Σαφώς υπάρχουν κάποιες διαφορές μεταξύ των Ισπανικών της Μαδρίτης, της Λίμας ή του Μπουένος Άιρες. Το σημαντικό όμως είναι ότι όσο πιο σωστή είναι η χρήση της γλώσσας τόσο περισσότερο αυτές οι διαφορές εκμηδενίζονται.

Τα τελευταία χρόνια η εκμάθηση της Ισπανικής Γλώσσας είναι ιδιαίτερα διαδεδομένη. Τόσο στις Η.Π.Α. όσο και στη Βραζιλία (χώρες με τεράστιο πληθυσμό) η εκμάθηση της Ισπανικής Γλώσσας είναι υποχρεωτική. Από την άλλη μεριά στην Ευρώπη η εκμάθησή της, μπορεί να μην είναι υποχρεωτική, έχει όμως ραγδαία ανάπτυξη. Αυτό οφείλεται στο τεράστιο τουριστικό ενδιαφέρον που αναπτύσσεται για την Ισπανία και τις χώρες της Λατινικής Αμερικής .Η γοητεία που ασκούν αυτές οι κουλτούρες στον επισκέπτη είναι τέτοια ώστε μεγάλος αριθμός ατόμων να εντάσσει πλέον την Ισπανική Γλώσσα στις γλώσσες που θέλει να μάθει.

Στόχος μας η βιωματική εμπειρία και όχι η στεγνή μάθηση. Μάθε την ξένη γλώσσα σαν την μητρική σου!

Ξεκίνα ιδιαίτερα μαθήματα
ξένων γλωσσών τώρα

Μαθαίνω ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ

Το ΔΩΡΕΑΝ μάθημα γνωριμίας, η ΔΩΡΕΑΝ πλατφόρμα γραμματικής αξίας 240€ και τα οικονομικά δίδακτρα θα δώσουν σε όλους τη δυνατότητα να ξεκινήσουν μαθήματα!

Μαθαίνω ΓΡΗΓΟΡΑ

Τα μαθήματα προσαρμόζονται στο πρόγραμμά σας και γίνονται όσο εντατικά θέλετε και μπορείτε εσείς!

Μαθαίνω ΕΥΚΟΛΑ

Επιλέγουμε τη μέθοδο διδασκαλίας που σας ταιριάζει καλύτερα και σας βοηθάει να μάθετε πιο εύκολα!

Η Ekmathisi σε νούμερα :

Καθηγητές

Πτυχία

Εκπαιδευτικοί αντιπρόσωποι

% Ικανοποιημένοι μαθητές

Γιατί μας επιλέξετε :

Μαθήματα στα μέτρα σου!

Τα μαθήματα προσαρμόζονται στις ανάγκες και τις απαιτήσεις του μαθητή που στη πράξη σημαίνει ότι κάνεις μάθημα τις ημέρες και τις ώρες που είσαι διαθέσιμος και αποφασίζεις πόσο γρήγορα θέλεις να καλύψεις την ύλη!

Ο καθηγητής στο χώρο σου!

Οι έμπειροι και γεμάτοι όρεξη καθηγητές μας έρχονται στο χώρο σας και σας βοηθάνε να μάθετε Αγγλικά με το καλύτερο δυνατό τρόπο. Κάνεις μάθημα με τον πιο κατάλληλο άνθρωπο!

Ο ιδανικός συνδυασμός!
  • Εκπαιδευτικοί Σύμβουλοι ανά Περιοχή,
  • Καθηγητές Αστέρια,
  • ΔΩΡΕΑΝ Online Πλατφόρμα & Μάθημα Γνωριμίας,
  • Οικονομικά Δίδακτρα,
  • Προσωποιημένο Πρόγραμμα Σπουδών.

Ενημερώστε με για τα μαθήματα !

Συμπληρώστε τα στοιχεία σας και θα σας ενημερώσουμε αναλυτικά το συντομότερο.

Γειά σου, ονομάζομαι Ειρήνη Τσεμπελή και είμαι Υπεύθυνη Επικοινωνίας στον Εκπαιδευτικό Οργανισμό ekmathisi.

Αν θέλεις να σε ενημερώσω σχετικά με τα Ιδιαίτερα Μαθήματα μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί μου στο 69.49.06.17.33 – 210.21.39.438 ή να συμπληρώσεις τα στοιχεία σου για σου τηλεφωνήσω εγώ.