ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ

kathigitis-germanikwn-papaiwannou-giannis

Καθηγητής Γερμανικών

ΟΝΟΜΑΖΟΜΑΙ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΙΜΑΙ 40 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΣΠΟΥΔΑΣΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΤΟΥ ΜΠΑΙΡΟΙ ́Τ (BAYREUTH) ΤΗΣ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ 2001 ΕΡΓΑΖΟΜΑΙ ΩΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΒΑΘΜΙΔΕΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΕΠΙΠΕΔΑΚΑΙ ΠΤΥΧΙΑ (Α1­C2) ZERTIFIKAT, MITTELSTUFE, KLEINES SPARACHDIPLOM, GROSSES SPRACHDIPLOM. ΕΧΩ ΥΠΗΡΕΤΗΣΕΙ ΩΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣΓΙΑ ΜΙΑ ΤΡΙΕΤΙΑ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΑ ΚΑΙ ΓΥΜΝΑΣΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (ΚΑΜΑΤΕΡΟ, ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ) ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΣΕ ΕΝΔΟΕΠΙΧΕΙΡΙΑΣΙΑΚΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ ΓΙΑ ΣΤΕΛΕΧΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΟΠΩΣ SIEMENS, PITSOS, BOSCH ME ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΜΕΝΟ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΚΑΙ ΚΩΔΙΚΟ ΛΑΕΚ. ΤΕΛΟΣ ΕΧΩ ΕΡΓΑΣΘΕΙ ΣΕ ΕΚΔΟΤΙΚΟΥΣ ΟΙΚΟΥΣ ΩΣ ΜΕΤΑΦΡΑΣΤΗΣ ΣΕ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΚΑ ΚΑΙ ΤΕΧΝΙΚΑ ΕΓΧΕΙΡΙΔΙΑ ΚΑΙ ΒΙΒΛΙΑ.