ECPE Screening Test

Το ECPE Screening Test είναι τώρα διαθέσιμο!Το ECPE είναι αναμφισβήτητα το πιο αναγνωρίσιμο πιστοποιητικό και παράλληλα σημαντικό εφόδιο για όλους τους σπουδαστές της Αγγλικής γλώσσας, εφήβους και ενήλικες.

Για τη δημοφιλέστερη αυτή πιστοποίηση γλωσσομάθειας επιπέδου Γ2, το ECPE Screening Test είναι τώρα διαθέσιμο!

Αξιοποιήστε το ECPE Screening Test για να υπολογίσετε το επίπεδο των μαθητών σας, να εντοπίσετε τα σημεία που χρειάζεται να δώσετε έμφαση στην προετοιμασία τους και να ενισχύσετε τις δεξιότητές τους ώστε να επιτύχουν τα καλύτερα δυνατά αποτελέσματα στις εξετάσεις ECPE.

Το ECΡE Screening Test έχει σχεδιαστεί ώστε να αποτελέσει χρήσιμο εργαλείο για καθηγητές που επιθυμούν να έχουν ένδειξη του επιπέδου των μαθητών τους που προετοιμάζονται για εξετάσεις γλωσσομάθειας επιπέδου Γ2. Με το συγκεκριμένο τεστ, οι καθηγητές θα διαπιστώσουν ότι το ECΡE είναι μία φιλική εξέταση για όλους τους μαθητές που έχουν κατάλληλα προετοιμαστεί.

Το Screening Test αποτελείται από τις ενότητες Listening και GCVR (Grammar, Cloze, Vocabulary & Reading) του ECPE. Τα ερωτήματα έχουν επιλεγεί με προσοχή ώστε να εξετάζουν ποικίλα επίπεδα δυσκολίας κατάλληλα για μαθητές του συγκεκριμένου επιπέδου και να παρέχουν πληροφορίες σχετικά με την πιθανή επίδοση των υποψηφίων στο ECPE, λαμβάνοντας υπόψη το αποτέλεσμά τους στη συγκεκριμένη χρονική περίοδο της προετοιμασίας τους.

Λεπτομερείς οδηγίες σχετικά με το πώς να χρησιμοποιήσετε το Screening Test περιλαμβάνονται στο test booklet.

Δοκιμάστε το ECΡE Screening Test τώρα!

• Δείτε το video με όλες τις απαραίτητες πληροφορίες
  • Kατεβάστε το test
  • 2017 Screening Test Audio Materials

Μπορείτε να δείτε όλες τις πληροφορίες που χρειάζεστε σχετικά με το πτυχίο ECPE και να προετοιμαστείτε κατάλληλα για τις εξετάσεις.

Στον Εκπαιδευτικό Οργανισμό Ekmathisi θα βρείτε ιδιαίτερα μαθήματα Αγγλικών προσαρμοσμένα στο πρόγραμμα, τις ανάγκες σας και στο επίπεδο σας, δηλαδή κάνετε μαθήματα που είναι κομμένα και ραμμένα στα μέτρα σας. Αν πάλι δεν έχετε αρκετό ελεύθερο χρόνο μπορείτε να παρακολουθήσετε τα Ιδιαίτερα Μαθήματα Αγγλικών μέσω Video που είναι διαθέσιμα όποια ημέρα και ώρα εσείς τα χρειάζεστε και μπορείτε να τα βρείτε στη σελίδα μας online-courses.edu.gr.

Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες λεπτομέρειες πάνω στα πτυχία των Αγγλικών και στα ιδιαίτερα μαθήματα ξένων γλωσσών που προσφέρουμε και ευχαρίστως να σας εξυπηρετήσουμε. Θα μας βρείτε το 210.21.39.438 ή στο 69.49.06.17.33. Παράλληλα για οποιαδήποτε απορία σας μπορείτε να επικοινωνήσετε και γραπτώς μαζί μας στέλνοντας μας ένα email στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..

πηγή http://www.hau.gr

on 12 Σεπτέμβριος 2017