Αποτελέσματα ECCE- Michigan Lower Δεκεμβρίου 2016

Τα καλά νέα έρχονται το ένα μετά το άλλο - τα κατάφεραν και οι μαθητές του Lower για ακόμη μια φορά!

Μεγάλη επιτυχία για ακόμη μια φορά για τους μαθητές του Εκπαιδευτικού Οργανισμού Ekmathisi στις εξετάσεις του ECCE - Michigan Lower.

Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που με σκληρή δουλειά κατόρθωσαν και πέτυχαν το στόχο τους και πέρασαν στις εξετάσεις.

• Κωσταντίνος Ευσταθίου
  • Πολυζωίδης Γιάννης
  • Κακκουλάκης Γιώργος
  • Καψιώτη Μάρθα

Ευχόμαστε σε όλους τους μαθητές και τις οικογένειές τους πάντα τέτοιες επιτυχίες!

Αν θέλετε και εσείς να έχετε σίγουρα αποτελέσματα εξετάσεων, τότε εμπιστευτείτε την Ekmathisi και ξεκινήστε ιδιαίτερα μαθήματα Αγλλικών. Εντατικά, χαλαρά, ειδικού σκοπού, online μαθήματα, η επιλογή είναι δικιά σας. Εμείς πάντα προσαρμόζουμε τα μαθήματά μας στις ανάγκες και απαιτήσεις σας προκειμένου να εξασφαλίσουμε την απόλυτη επιτυχία στις εξετάσεις σας.

Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες λεπτομέρειες πάνω στα πτυχία των Αγλλικών και στα ιδιαίτερα μαθήματα ξένων γλωσσών που προσφέρουμε και ευχαρίστως να σας εξυπηρετήσουμε.Θα μας βρείτε το 210.21.39.438 ή στο 69.72.73.73.72. Παράλληλα για οποιαδήποτε απορία σας μπορείτε να επικοινωνήσετε και γραπτώς μαζί μας στέλνοντας μας ένα email στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..

on 02 Μάρτιος 2017